Altay

Forma Erhan Kartal’da Kaldı!

Süper Lig’e çıkma mücadelesinde etkili bir oyun ortaya koyan Altay takımının sezonun başından renklerine bağladığı Erhan Kartal, kısa bir süre içerisinde takımının vazgeçilmezi oldu. Bu kapsamda sağ bekte oynayan yetenekli futbolcunun, pek çok maçta forma giydiği de belirtildi.

Yılport Samsunspor takımından kiralanan Erhan Kartal, sağ bekteki pozisyonu kimseye kaptırmadı. Kısa süre içerisinde takımının vazgeçilmezi olan Kartal, şimdiye kadar Altay’ın oynadığı 28 maçın 26’sında ilk 11’de forma giymeyi de başardı. Takımında en çok sahada kalan futbolcular arasında yer alan Kartal, toplamda 2 bin 306 dakika sahada kaldı.

Erhan; Süper Lig’e Çıkacağız!

Altay takımının süper lige çıkacağına inancının tam olduğunu açıklayan yetenekli futbolcu, takımının da en istikrarlı futbolcuları arasında yer alıyor. Korona virüs salgını sürecine dair düşüncelerini de açıklayan yetenekli futbolcu, takımının süper lige çıkacağından emin olduğunu da sözlerine ekledi.

Lige verilen ara sonrasın iddialı bir şekilde süper lig için oynayacaklarını ifade eden yetenekli futbolcu, ilk 8 takım arasında çok büyük bir puan farkının bulunmadığının da altını çizdi. En kötü olasılık olarak Play – Off oynayarak, süper lige çıkacaklarını ifade eden Erkan, ilk ikide yer almak için de iddialı olduklarını ifade etti.