Altay Akhisarspor maçı

Ege Derbisini Kim Kazanacak?

TFF 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay Akhisarspor maçı hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Bu maç futbol kamuoyunda Ege derbisi olarak tanımlanıyor. Bundan dolayı söz konusu maçın galibinin kim olacağı da merak içerisinde bekleniliyor. Hem Altay takımının hem de Akhisarspor takımının Süper Lig hedefinin bulunduğu biliniyor.

Her iki takımında Süper Lig hedefinin bulunuyor olması Altay ile Akhisarspor maçını çok daha heyecanlı kılmaya yetiyor. Bu maçın her iki takımın da kaderini netleştirecek maç olması, bu maçı çok daha ilginç bir hale getiriyor. Şimdiye kadar toplamış olduğu 43 puan ile ligde 7. Sırada yer alan Altay takımın bu maçı kazanarak üst sıralara çıkmayı hedeflediği biliniyor.

Altay Akhisar Maçı Çok Önemli!

TFF 1. Ligde oynanacak olan Altay Akhisarspor maçı her iki takımın da kaderine etki edebilecek bir özelliğe sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Bundan dolayı Akhisar ile Altay maçının sonucunun ne olacağı merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

43 puanla 7. Sırada yer alan Altay takımının 2 puan önünde bulunan Akhisarspor ligde de 5. Sırada yer alıyor. Altay takımı Süper Lige çıkmak için öncelikli olarak Akhisarspor engelini geçmek istiyor. Bu kapsamda Altay takımının ilk hedefinin Play – Off da yer almak olduğu da biliniyor.