Altay futbolcusu Cenk Özkacar

Cenk Özkacar’dan Önemli Açıklamalar

Bu sezonun yetenekleriyle ön plana çıkan Altay futbolcusu Cenk Özkacar, transfer haberleriyle alakalı bir açıklama yaptı. Bilindiği üzere yetenekli futbolcuyu başta Trabzonspor olmak üzere Galatasaray gibi Süper Ligin büyük takımları istiyordu. Bu kapsamda yetenekli oyuncuya Avrupa liglerinden de talip olduğu biliniyor.

Hakkındaki transfer haberlerine dair önemli açıklamalarda bulunan Cenk Özkaçar, tüm transfer planlamasını menajerini yaptığını ifade etti. Herhangi bir gelişme olduğunda menajerinin kendisini bilgilendirdiğini ifade eden Özkaçar, gelecekteki kariyer planına dair de bilgiler verdi.

Direk Avrupa’ya Gidebilirim!

Altay futbolcusu Cenk Özkaçar, transfer haberlerine dair önemli açıklamalara bulundu. Bu kapsamda Altay takımı için etkili bir çalışma ortaya koyduğu bilinen yetenekli futbolcunun hem ülkemizde hem de Avrupa’da taliplerinin bulunduğu biliniyor.

Karşısında iki farklı seçeneğin bulunduğunu ifade eden Cenk, bu seçeneklerin direk Avrupa’ya gitmek ve Türkiye’de kalmak olduğunu belirtti. Şuan yoğun bir dönem yaşadıklarını ifade eden Altaylı yetenekli futbolcu, takımının başarısı için mücadele edeceğinin de altını çizmekten geri durmadı. Bu doğrultuda hedeflerinin Süper Lige çıkmak olduğunu söyleyen Cenk, takım olarak buna inandıklarını da ifade etti.