Altayspor'da hedef galibiyet

Boluspor’u Konuk Edecek Altayspor’da Hedef Galibiyet

TFF 1. Lig’de son haftalarda yakaladığı çıkış ile play – off potasına giren Altayspor ilerleyişini devam ettirmek istiyor. 21. haftada evinde Boluspor’u konuk edecek olan Altayspor’da hedef galibiyet. Süper Lig hasretini sonlandırmak isteyen Altayspor Boluspor karşılaşmasının hazırlıklarını dün itibariyle tamamladı. Boluspor’un da küme düşme hattından çıkmak için verdiği çabalar düşünüldüğünde keyifli bir mücadele sporseverleri bekliyor.

Altyayspor Süper Lig’i İstiyor

Boluspor karşılaşması öncesi basın açıklamasında bulunan Altayspor Sportif Direktörü Özcan Töraydın camia olarak Süper Lig hasretini sonlandırmak için kenetlendiklerini ifade etmişti. Bunun için öncelikle Boluspor ve Keçiörengücü karşılaşmalarında hedeflerinin 6 puan olduğunu ifade ederek Boluspor’a karşı mutlak 3 puan istediklerini belirtmişti.

Karşılaşma 19.00’da Başlayacak

Zorlu Altasypor – Boluspor karşılaşması bugün saat 19.00’da başlayacak. Karşılaşmada hakem Erkan Özdamar düdük çalacak. Karşılaşmaya tam kadro olarak hazırlanan Altayspor’da keyifler yerinde. Boluspor’da ise Rydell Poepon sakatlığı nedeniyle sahada olamayacak. Kıran kırana bir mücadele olması beklenirken ev sahibi Altayspor’da hedef galibiyet alarak Süper Lig yolunda emin adımlarla yoluna deva etmek.