Balıkesirspor 0 - 0 Altayspor

Balıkesir’de Gol Yok Maç Sonucu Balıkesirspor 0 – 0 Altayspor

TFF 1. Lig’de 20. haftada Altayspor Ekol Hastane Balıkesirspor’a konuk oldu. Maçtan puan çıkarması halinde play-off potasına girecek olan Altayspor deplasmanda rakibi ile golsüz berabere kaldı. Karşılaşmadan gol sesi çıkmadı Balıkesirspor 0 – 0 Altayspor. Bu sonuçla puanını 28’e çıkaran Altayspor ligde 6. sıraya yükseldi. Balıkesirspor ise 25 puanla 12. sıraya yerleşti.

Karşılaşmadan Notlar

Ev sahibi Balıkesirspor karşılaşmaya Vukovic, Serdar Güncü, Anıl Taşdemir, Batuhan İşçiler, Berat Aydoğdu, Aly Male, Mrsic, Hodzic, Rahmi Başaran , Anıl Başaran ve Kethevoama 11’i ile çıktı. Konuk Altayspor ise kalede Cihan Topaloğlu savunmada Erhan Kartal, Cenk Özkaçar, Abdülkerim Bayrakçı, Özgür Özkaya orta alanda Kerim Avcı, Alhassan Adamu, Yılmaz Özeren ve hücum hattında Putsilla, Turgut Doğan Şahin, Paixao ile sahaya çıktı.

İki ekip de karşılaşmadan alacağı puanlarla play-off potasına girmeyi hedeflerken maç golsüz beraberlikle tamamlandı. Maç başladığı gibi Balıkesirspor 0 – 0 Altayspor olarak sona erdi. Bu sonuçla Altayspor 6. sıraya yükselerek play – off sıralamasına girmiş oldu.  Altayspor 21. haftada Boluspor’u konuk edecek. Balıkesirspor ise Ümraniyespor’a konuk olacak.