Andreas Tatos

Andreas Tatos’ta Mutlu Son

Alacaklarından dolayı Altay takımını FİFA nezdinde şikayet eden Andreas Tatos ile takımının arasındaki buzların eridiği ifade ediliyor. Bu şikayet sonrasında hem Altay tarafında hem Tatos tarafında ciddi gerginlikler oluştuğu bildirilmişti.

Edinilen bilgilere göre son gelişmeler ışığında Yunanistan’lı futbolcunun alacaklarında bir miktar indirim yaparak bu sayede Altay yönetiminin de gönlünü aldığı ifade edildi. Geçtiğimiz devre arası dönemde eski Teknik Direktör Ali Tandoğan’ın vermiş olduğu rapor doğrultusunda takımdan ayrılan Tatos’un sonrasında alacakları için FİFA’ya başvurduğu biliniyor.

Altay’da Birçok Futbolcunun Sözleşmesi Bitiyor

Sezon sonu itibariyle Altay takımından birçok sporcunun sözleşmesinin sona ereceği ifade edilirken; Andreas Tatos ile ilgili olumlu bir gelişmenin yaşanıldığı ifade ediliyor. Ali Tandoğan ile bir türlü yıldızları barışmayan Yunan futbolcunun; devre arasında takımdan gönderilmesine karar verilmişti. Ali Tandoğan’ın sonraki süreçte Altay’dan ayrılması sonrasında Yunanlı futbolcunun takım yönetimiyle anlaştığı ifade ediliyor.

Altay takımının yönetimiyle görüşme yapan Yunanistanlı yıldızın, bu görüşme neticesinde Altay yönetimiyle anlaştığı belirtildi. İzmir’de çok mutlu olduğunu ifade eden Tatos’un Altay’da kalmayı istediği takıma faydalı olmak için elinden geleni yapacağı da ifade ediliyor.