Altayspor'dan Süper Lig açıklaması

Altayspor’dan Süper Lig Açıklaması: Takım Olarak Kenetlendik

TFF 1. Lig’de 20. hafta itibariyle ilk 6’da yer alan ve Süper Lig yarışının içinde bulunan Altasypor Sportif Direktörü Özcan Töraydın açıklamalarda bulundu. Töraydın yaptığı açıklamada takım olarak Süper Lig hedefine kenetlendiklerini ifade ederek ”Altayspor hak ettiği yer olan Süper Lig’e çıkacak.” dedi. Altayspor’dan Süper Lig açıklaması ile birlikte Boluspor karşılaşmasında da kesin galibiyet istendiği ifade edildi.

Süper Lig Kalitesinde Transferler Yaptık

Altayspor Sportif Direktörü Özcan Töraydın açıklamasına şöyle devam etti ”Devre arasında Süper Lig’de boy göstermiş, ligi tanıyan isimleri kadromuza kattık. Oyuncuların adapte olmasıyla birlikte Süper Lig biletini almamızın yolu açılacak.” dedi.

Altayspor Direkt Yükselmek İstiyor

Özcan Töraydın yaptığı açıklamada yeni transferlerle birlikte kadro genişliğinin ve kalitesinin artırıldığını ifade ederek ”Önümüzdeki 2 karşılaşmadan (Bolu ve Keçiörengücü) galibiyetle ayrılarak ilk yarışında olmak istiyoruz.” dedi. Takımda bu potansiyelin olduğunu ifade eden Töraydın Boluspor karşılaşmasından mutlak 3 puan beklediklerini de ifade etti. Ali Tandoğan yönetimindeki ekip devre arası transferleri ile beklentiyi yükseltti ve Altayspor’dan Süper Lig açıklaması yapıldı.