Altayspor'u Ankara'ya Taraftarları Uğurlayacak

Altayspor Transferde Şov Yaptı 5 Oyuncu Sözleşmeyi İmzaladı

TFF 1. Lig’de play-off potasını zorlayan Altayspor ara transfer döneminin son günlerinde önemli isimleri takıma dahil etti. Takımına 5 oyuncuyu dahil eden Altayspor transferde şov yaptı. Altayspor’un transferin son gününde kadrosuna kazandırdığı tecrübeli isimler Turgut Doğan Şahin, Okon, Yaser Abdülhamit ve Segbefia oldu. Altayspor son gün yaptığı atakla transfer sürecini 7 oyuncu alarak kapatmış oldu.

Tecrübeli İsimler Alındı

Süper Lig tecrübesi bulunan Turgut Doğan Şahin yapılan transferler arasında en çok öne çıkan isim olurken diğer oyuncular da TFF 1. Lig tecrübesine sahip. Segbefia Göztepe ve Gazişehir ile TFF 1. Lig’de mücadele etmiş ve Süper Lig bileti alan kadroda bulunmuştu. Forvet pozisyonunda görev yapan Yaser ve Okon Sakaryaspor’dan transfer edildi. Stoper Abdülhamit Yıldız yine TFF 1. Lig ekiplerinden olan Fatih Karagümrükspor’dan alındı.

Takıma Kalite Katacak İsimler Alındı

Transfer sürecinin tamamlanacağı son günde Altayspor transferde şov yaptı ve önemli isimleri kadrosuna kattı. Trabzonspor formasını da kısa bir süre giyen kanat oyuncusu Turgut Doğan Şahin Süper Lig ve TFF 1. Lig’i tanıyan ve uzun süre buralarda oynayan bir isim. Segbefia hem Göztepe hem de Gazişehir FK ile Süper Lig’e çıkmayı başarmıştı. Ülkemizde 5. sezonunu geçiren oyuncu ligi yakından tanıyor.