Altayspor transfer

Altayspor Transfer Dönemine Hızlı Başladı

TFF 1. Lİg’de iddialı bir kadro ile ikinci yarıya başlayan ve Süper Lig hedefiyle mücadele eden Altay Spor 54 puanla 7. sırada kalarak play – off şansını kaybetmişti. Süper Lig hedefinden vazgeçmeyen İzmir ekibinde transfer dönemi hızlı başladı. Önümüzdeki sene için iddialı bir kadro oluşturmak isteyen Altayspor transfer dönemine hızlı giriş yaptı.

Altayspor Timur ve Alihan İle İlgileniyor

İzmir ekibi transfer sezonunu küme düşen Osmanlıspor’un ön liberosu Blagojevic ile açmıştı. Transferde hareketliliği süren Altayspor, Ümraniyespor’dan Timur Temeltaş ve Ankaragücü’nden Alihan ile ilgileniyor. İki oyuncuyu da kadrosuna katmakta kararlı olan İzmir ekibinin transferi bitirmesinin yakın olduğu ifade ediliyor.

Altay Spor’da Yol Ayrımı

Transfer çalışmalarını son hızıyla sürdüren Altayspor’da bir de ayrılık geldi. Gazişehir FK’dan kiralık olarak kadroya katılan Kerim Avcı ile yollar ayrıldı. Devre arasında kiralık olarak takıma katılan genç orta alan oyuncusu Kerim Avcı geçtiğimiz sezon Altay Spor forması ile 15 karşılaşmada boy göstermiş ve 3 gol 2 asist ile takımına katkı sağlamıştı. Kerim’in ayrılığının yanı sıra yine kiralık olarak takımda bulunan Erhan ve Abdülkerim’le devam edip etmeme konusunda ise belirsizlik sürüyor. Altayspor transfer dönemine hem gelenler hem gidenler açısından hızlı başladı.