Altay Spor play - off uğruna

Altayspor Play – Off Uğruna Sahaya Çıkacak

Uzun yıllardır süren Süper Lig hasretine son vermek isteyen Altay Spor 23. haftada kümede kalma mücadelesi veren Adanaspor’u konuk edecek. Play – off hattında kulüplerin birbirlerine çok yakın olması hataları telafi edilemez kılıyor. Altay Spor yeni hocası Yalçın Koşukavak ile ilk karşılaşmasında kazanarak play – off hattındaki yerini korumak istiyor. Altay Spor play – off uğruna savaşacağı mücadeleden mutlak galibiyet istiyor.

Altayspor Play – Off İçin Kazanmak Zorunda

Siyah beyazlılarda Süper Lig yapılanması için teknik heyette değişime gidilmişti. Bu kapsamda futbol kariyerine Altay Spor ile başlayan camianın evladı Yalçın Koşukavak takımın başına getirilen isim olmuştu. Yönetim hocaya güvenirken ilk Koşukavak ikinci döneminin ilk karşılaşmasına kritik bir mücadele ile başlayacak. Kümede kalma mücadelesi veren ve 3 puan isteyen Adanaspor ile oynanacak karşılaşma saat 16.30’da başlayacak.

Altay Spor – Adanapor Karşılaşması 16.30’da

İki ekibin de 3 puana ihtiyacının olması karşılaşmayı daha da çekişmeli hale getiriyor. Zorlu mücadele Bornova Doğanlar Stadyumu’nda saat 16.30’da başlayacak. Karşılaşmada hakem Bülent Birincioğlu düdük çalacak. Zorlu karşılaşmada Altay Spor Play – Off uğruna, Adanaspor kümede kalma adına mücadele verecek.