Altayspor Keçiörengücü Maçı İçin Ankara'ya Hareket Etti

Altayspor Keçiörengücü Maçı İçin Ankara’ya Hareket Etti

TFF 1. Ligin 22. haftasında deplasmanda Keçiörengücü ile karşılaşacak olan Altayspor Keçiörengücü maçı için Ankara’ya hareket etti. Tesislerden İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na kadar taraftraların da eşlik ettiği yolculuk saat 13:15’te başladı. Altayspor’da tek hedef zorlu Keçiörengücü deplasmanından 3 puanla ayrılmak.

Hedefimiz İlk 2 Sıra

Altayspor teknik direktörü Ali Tandoğan ilk hedeflerinin Keçiörengücü deplasmanından 3 puan le dönereek play-off potasına girmek olduğunu söyledi. Galibiyet serisi başlatara ilk 2 sıra içinde kendilerine yer bulmak istediklerini dile getiren başarılı teknik adam Tandoğan Altayspor camiasının en iyi yerleri hak ettiğini sözlerine ekledi. Keçiörengücü ile aralarında sadece 2 puan bulunduğunu ve çok zorlu bir maç oynayacaklarını söyleyen Ali Tandoğan rakiplerine yenilmeleri halinde puan olarak geriye düşeceklerini hatırlattı.

Play-Off Potasından Uzaklaşmak İstemiyoruz

İlk hedeflerinin ardı ardına puanlar alarak ilk 2 sıraya yükselmek olduğunu belirten başarılı teknik adam her puanın çok önemli oolduğunu ve play-off potasından kopmak istemediklerini dile getirdi. Altayspor Keçiörengücü maçı 16 Şubat Pazar günü saat 14:00’da bbaşlayacak ve maçı Onur Özütoprak yönetecek.