Altayspor Boluspor

Altasyspor Boluspor Karşılaşmasının 11’leri Belli Oldu

TFF 1. Lig 21. haftada Altayspor sahasında Boluspor’u konuk edecek. Karşılaşmanın başlamasına dakikalar kala iki ekibinde ilk 11’leri belli oldu. İzmir Bornova Stadyum’unda saat 19.00 başlayacak karşılaşmada hakem Erkan Özdamar düdük çalacak. Zorlu karşılaşmada iki ekip de galibiyet parolasıyla sahaya çıkacak. Altayspor Boluspor karşılaşmasının 11’leri şu şekilde.

Ev Sahibi Altayspor’un İlk 11’i

Play – off potasında kalmak isteyen Altayspor 4 – 2 – 3 – 1 dizilişi ile sahada olacak. Ev sahibi ekip karşılaşmaya kalede Cihan Topaloğu savunmada Erhan, Cenk Özkaçar, Abdülkerim Bardakçı, Özgür Özkaya önlerinde Tavares ve Alhassan orta alanda Kappel, Putsilla ve Turgut Doğan Şahin santraforda ise Paixao ile başlayacak.

Konuk Boluspor’un 11’i

Maç eksiğiyle son sıraya gerileyen Boluspor deplasmandan 3 puan ile dönerek küme düşme hattının bir tık üstüne 15. sıraya yükselmek istiyor. Rakibi ile aynı taktik olan 4 – 2 – 3 – 1 dizilişiyle sahada olacak Boluspor ilk 11’i ise şöyle: Kalede Mosquera savunmada Hayrullah, Adilehou, Burak Bekaroğlu, Emre önlerinde Arif Morkaya ve Halilovic ileri üçlüde Gökhan Sazdağı, Mustafa Durak ve Delarge santraforda ise Rok Kidric. Zorlu Altayspor Boluspor karşılaşması dakikalar sonra başlayacak.