Altayspor'u Ankara'ya Taraftarları Uğurlayacak

Altayspor Boluspor Karşılaşması Hazırlıklarına Devam Ediyor

TFF 1. Lig’de 20. haftada Balıkesirspor deplasmanından 1 puan ile dönen Altayspor haftayı 6. sırada kapatmıştı. 20. haftanın en karlı takımlarından biri olan ve play – off hattında kendine yer bulan Altayspor 21. haftada Boluspor’u konuk edecek. Süper Lig özlemini sonlandırmak isteyen Altayspor Boluspor karşılaşmasından mutlaka 3 puan almak istiyor. Toparlanma sürecine giren Boluspor ise 2 haftadır ligin favori ekiplerine kaybetmedi.

Altayspor’da Çalışmalar Devam Ediyor

Teknik Direktör Ali Tandoğan yönetiminde antrenmanlara devam eden Altayspor 6. sırada bulunmanın getirdiği moral ile çalışmalarını son hızıyla sürdürüyor. Teknik adam son haftaların formda ekibi Boluspor’a karşı taktik ağrılıklı idmanlar gerçekleştiriyor. Oyuncuları ile antrenmanlarda yakından ilgilenen Ali Tandoğan Boluspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılmak niyetinde.

Karşılaşma Öncesi Takımların Durumları

20 hafta sonunda 28 puan toplayan Altayspor 6. sırada play – off potasında bulunuyor. Play – off hattında puanların birbirine çok yakın olması nedeniyle ev sahibi ekip avantajını kaybetmek istemiyor. Konuk Boluspor ise düşme hattından kurtulmak için camia olarak adeta seferberlik başlattı. Teknik adamından taraftara oyunculardan yönetime kulüp havaya girdi. 15 puanı bulunan Boluspor 17. sırada yer alıyor. Altayspor Boluspor karşılaşması iki ekibin de 3 puana olan ihtiyacından ötürü zorlu geçecek.