Altay futbol takımı

Altay’lı Oyuncu Doğa Gözden Mi Düşüyor?

Siyah beyazlı takımının devre arası itibariyle renklerine bağladığı Doğa İşleri’n bekleneni veremediği bildirildi. Altay futbol takımı geçtiğimi devre arasında büyük beklentilerle yetenekli sol beki transfer etmişti. Ancak bir türlü göze girmeyi başaramayan Doğa’nın artık takımın gözünden de düştüğü belirtiliyor.

TFF 1. Lig ekiplerinden Altay’da Doğa İşleri hakkında son zamanlarda yapılan yorumlar çoğaldı. Balıkesirspor takımından eski Teknik Direktör Ali Tandoğan’ın transfer ettiği yetenekli savunmacının; Siyah beyazlı takımda sadece 3 maçta forma giydi. Takıma geldiğin günden bu yana toplamda 2 maçta 90 dakika sahada kalan Doğa, bu maçlar haricinde bir kez de 79. Dakikadan sonra oyuna girebildi.

Tandoğ’ın Gittikten Sonra Olaylar Değişti

Altay’ın eski teknik direktörü olan Ali Tandoğan’ın takımdan ayrılmasından sonra Doğa’nın da artık takımda forma bulmakta zorlandığı belirtiliyor. Tandoğan döneminde de yedek olarak kalan yetenekli bekin; son zamanlarda bir varlık gösteremediği de belirtiliyor.

Yeni teknik direktör Yalçın Koşukavak’ın Altay Futbol Takımı bünyesine dahil olmasından sonra Doğa bir türlü tercihler arasında yer alamadı. Bu durum ise doğal olarak Doğa gözden düştü mü sorularının zihinlerde yer almasını neden oldu.