Altaylı Gençer Cansev

Altay’lı Gençer Yeşil Sahalara Dönecek!

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Altay takımının yetenekli oyuncusu olan Gençer Cansev, sakatlığının ardından yeşil sahalara dönmek için gün sayıyor. Bu sezon itibariyle çapraz bağları kopan Altaylı Gençer Cansev, yeşil sahalara dönmek için sabırsızlanıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında iddialı bir yere sahip olan Altay, ligin açılışına çok sıkı hazırlanıyor. Öte yandan takımın sakat oyuncularının da iyileşmeye başladıkları belirtiliyor. Bu kapsamda Altay takımının yetenekli oyuncusu Gençer Cansev’in de iyileşmeye başladığı ifade ediliyor.

Uzun Süredir Tedavi Görüyordu

Uzun süreden beri tedavi gören Altaylı Gençer Cansev, çapraz bağlarındaki kopma nedeniyle ameliyat olmuştu. Ameliyatının ardından etkili bir hazırlık dönemine giren Gençer, yeşil sahalara dönmek için etkili bir mücadele ortaya koyuyor. Talihsiz bir sakatlık sonucu sahalardan uzak kalan yetenekli oyuncu, birkaç hafta içerisinde takımıyla birlikte çalışmaya başlayacak!

Uzun süreden bu yana tedavisi devam eden Gençer; yaptığı açıklamada tedavi süreci hakkında bilgi verdi. Süreçten psikolojik olarak fazlasıyla etkilendiğini ifade eden Gençer, bir an önce Altay takımıyla çalışmak için sabırsızlıkla beklediğini ifade ediliyor.