Altay futbolcusu Abdülkerim Bardakçı

Altaylı Futbolcuya Talip Çok!

TFF 1. Lig takımları arasında yer alan Altay futbolcusu Abdülkerim Bardakçı, transfer sezonunun gözde futbolcuları arasında yer alıyor. Bu kapsamda Altay takımına pek çok farklı takımdan transfer teklifinin de iletildiği ifade ediliyor. Bilindiği üzere Altay takımı daha önceden özellikle iç transferde çok önemli başarılara imza atmıştı.

İç transferde pek çok oyuncusuna sözleşme yeniletmeyi başaran Altay, böylece transfer sezonunun en güçlü takımlar arasında yer aldı. Bununla birlikte Altay futbol takımının pek çok oyuncusuna çok sayıda farklı takımdan da transfer teklifi geldiği biliniyor. Özellikle Abdülkerim, en fazla teklif alan futbolcular arasında yer alıyor.

Süper Lig Ekipleri Transfer Etmek İstiyor!

Altay futbolcusu Abdülkerim Bardakçı özellikle Süper Lig takımlarının transfer listesinde yer alıyor. Bu kapsamda Altay takımının bu futbolcuyla ilgili olarak önemli takımlarla da görüştüğü iddia ediliyor. Altay takımında Süper Lige çıkma mutluğunu yaşamak isteyen Abdülkerim Bardakçı da önümüzdeki sezon itibariyle Süper Ligde oynamak istiyor.

Yetenekli stoper Abdülkerim Bardakçı, Altay takımının en istikrarlı futbolcuları arasında yer alıyor. Öte yandan yetenekli futbolcunun Altay takımında toplam 27 maçta forma giydiği ve toplamda 2 gol de attığı bildiriliyor.