Altay futbol

Altay’lı Futbolculara Ekipman Desteği

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay futbol takımı oyuncularına antrenman çalışmalarında kullanılmak üzere kondisyon bisikleti gönderdi. Bilindiği üzere koronavirüs salgını sonrasında Altay’lı futbolcular evlerinden çalışmalarını yürütüyorlardır. Altay futbolcularının antrenmanlarını kullanabilmeleri için onlara kondisyon bisikletlerini gönderdi.

Siyah Beyazlı ekibin yönetimi futbolcularının daha rahat ve etkili bir şekilde antrenman yapmalarını sağlamak için onlara birtakım ekipmanlar göndermeye devam ediyor. Bu kapsamda evlerinden çok daha verimli bir şekilde çalışmalarını sağlamak için futbolculara kondisyon bisikletinin gönderildiği açıklandı.

Altay’da Özen Antrenman Programı Uygulanıyor

Altay futbol takımı oyuncularının çalışmalarına çok daha verimli bir şekilde çalışmalarını sağlamak amacıyla yönetimin futbolculara kondisyon bisikleti gönderdikleri bildirildi. Yakın zamandan bu yana çalışmalarına evlerinden devam eden futbolcuların lige hazırlanmaları için onlara özel programın hazırlandığı da ifade ediliyor.

Futbolcuların evlerinde spor etkinliklerini yaparken çok daha verimli çalışmalarını teşvik etmek isteyen yönetimin; futbolculara antrenman malzemesi desteği gönderdiği biliniyor. Bu kapsamda İzmir’de bulunan tüm futbolculara kondisyon bisikletinin gönderildiği de açıklandı.