Altaylı futbolcu Yaser

Altaylı Futbolcu Yaser Görev Bekliyor!

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay takımın oyuncusu olan Yaser Hacımustafaoğlu, görev almayı bekliyor. Altay futbol takımının devre arası dönemde Sakaryaspor takımından transfer ettiği Yaser Hacımustafaoğlu bir an önce takımda oynamayı istiyor. Altaylı futbolcu Yaser, şimdiye kadar sadece 3 maçta 15 dakika kadar görev almıştı.

TFF 1. Lig takımları arasında bulunan Altay takımının süper lige çıkma hedefi doğrultusunda etkili bir antrenman çalışmasına girdiği biliniyor. Bu kapsamda Altay takımının sezon ortasında yeni oyuncuları da kadrosuna dahil ettiği biliniyor.

Devre Arasında Sakaryaspor’dan Gelmişti

Altay takımına devre arasında Sakaryaspor futbol takımından gelen Yaser Hacımustafaoğlu, bir an önce forma giymek istiyor. Altaylı futbolcu Yaser, kendisini her an ilk 11’de tutacakmış gibi hazır tuttuğunu ifade etti. Sakaryaspor takımında etkili bir performans ortaya koyan Yaser yeni takımında bir an önce kendisini göstermeyi istiyor.

Geçtiğimiz sezonun ilk yarısı itibariyle Sakaryaspor takımında 5 gol atmayı da başaran yetenekli forvet, artık Altay takımının da golcüsü olmayı istiyor. Takımda özellikle Marco Paixao’nun etkili performans ortaya koyması onun forma giymesini zorlaştırıyor.