Altayın Yeni Transferi Jasmin Scuk

Altayın Yeni Transferi Jasmin Scuk

İşte İzmir temsilcisi Altayın yeni transferi! Geçtiğimiz sezon Süper Lige çıkma mücadelesinde etkili bir performans ortaya koyan Altay futbol takımı gelecek sezonun hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda transfer çalışmalarına hız veren Altay, ilk önce iç transferi tamamlamak için harekete geçmişti.

Öte yandan Altay takımının dış transferde de etkili bir çalışmaya imza attığı biliniyor. Bu kapsamda Altay takımının Büyükşehir Belediye Erzurumspor futbol takımının oyuncusu olan Jasmin Scuk ile sözleşme imzaladığı ifade ediliyor. Böylece Altay kadrosunu güçlendirirken bir yandan da önümüzdeki sezonun hazırlıklarına devam ediyor.

Altayın Yeni Transferi Jasmin Scuk

Altayın Yeni Transferi Jasmin Scuk Oldu!

Dış transferde de etkili bir performans ortaya koymayı başaran Altay futbol takımı bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor futbol takımından Jasmin Scuk ile anlaştı. Gelecek sezon için kolları sıvayan Altay ilk önce iç transferi tamamlamak için harekete geçmişti.

Öte yandan Altay futbol takımının ortaya saha oyuncusu olan Jasmin Scuk ile 1 yıllık sözleşme imzaladığı açıklandı. Erzurumspor futbol takımıyla toplamda 96 maç oynayan Jasmin Scuk toplamda 10 gol atmayı da başarmıştı.