Altay

Altay’da Abdülkerim İkinci Kez Süper Lige Çıkma Sevincini Yaşamak İstiyor

Daha önce Denizlispor takımı kadrosundayken Süper Lige yükselme sevincini yaşamış olan Altay takımının futbolcusu Abdülkerim; bu sevinci Altay’la ikinci kez yaşamayı çok istiyor. 26 yaşındaki yetenekli oyuncunun Yukatel Denizlispor takımında yaşadığı bu başarıyı Altay’da da tekrarlamayı hedeflediği bildirildi.

Şimdiye kadar oynan tam 27 maçın tamamında banko olarak görev alan yetenekli stoper; geçen sezon Denizlispor ile yaşadığı sevinci; Altay’da yaşamayı çok istiyor. Sezonun başında Altay takımına transfer olan Abdülkerim Bardakçı; takımının sigortası olarak ön plana çıkıyor.

27 Maçta Banko Oynadı

Bu sezon itibariyle 27 maçta banko görev alan Abdülkerim; idman çalışmalarına evlerinden devam ettiklerini belirtiyor. Bu kapsamda etkili bir çalışmayı ortaya koyduklarını ifade eden yetenekli oyuncu; Altay futbol takımıyla Süper Lig sevinicini yeniden yaşamayı istiyor. Lige verilen ara döneminde evlerinden çalışan Altay’lı futbolcuların bu sezon itibariyle ligde iddialı oldukları belirtiliyor.

Deneyimli bir futbolcu olan Abdülkerim yapmış olduğu açıklamada; sezon boyunca biraz da olsa inişli ve çıkışlı bir grafik ortaya koyuyor olsak da son dönemlerde etkili bir form grafiğini yakalamayı başardık şeklince bir açıklama yaptı. İlk ikide yer almak için gerekli çalışmaları ortaya koyduklarını ifade eden Abdülkerim; bu sene Süper Lige çıkmasının sevincini yaşamayı istiyor.