Altay yönetimi

Altay Yönetimi Tedbirli Davranıyor

Liglerin Haziran ayının ikinci haftası itibariyle başlatılacağının duyurulması sonrasında Altay yönetimi de tedbiri elden bırakmadan çalışmaların yürütülmesini sağlıyor. Bu kapsamda hem teknik heyetin hem de futbolcuların korona virüs testinden geçirildikleri de ifade ediyor. Ayrıca korona virüs testinin kulüp personeline de uygulandığı ifade ediliyor.

Yapılan test çalışmalarının sonuçlarına göre takımda kimsede korona virüs bulunmuyor. Testlerin negatif çıktığı açıklanırken kulüp yönetiminin ise tedbiri elden bırakmadığı ifade ediliyor. Altay takımının tedbirli bir şekilde antrenman çalışmalarına başladığı da ifade ediliyor.

Tesislerde Dezenfekte Edildi

Korona virüs sürecinde oldukça hassas bir çalışma sistemine sahip olan Altay yönetimi, bu konuda tüm tedbirleri de alıyor. Bu kapsamda kulüp tesislerinin de dezenfekte edildiği ifade ediliyor. Bununla birlikte dezenfekte çalışlarının düzenli olarak da yapıldığının altı çiziliyor.

Takımın sportif direktörü olan Murat Uluç; teknik direktörlerinin vermiş olduğu direktifler doğrultusunda çalışmalarının şekillendiğini ifade etti.  Bu kapsamda Yalçın Koşukavak’ta herhangi bir olumsuz durumun yaşanılmasının önüne geçilmek üzere tüm tedbirlerin alındığını ifade ediyor.