Altay transfer

Altay Transfer Döneminin Hızlı Takımı

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay transfer döneminin hızlı takımları arasında yer alıyor. Altay takımı ilk önce iç transferde pek çok sözleşmeyi yenilemeyi başardı. Özellikle yerli futbolculara yönelen Altay takımı en son genç yıldız Erdem Özcan’ı da renklerine bağlamayı başardı.

İç transferde yabancı futbolcular dahil olmak üzere çok sayıda futbolcusuyla sözleşme yenileyen Altay, transfer rotasını yerlilere çevirdi. Bu kapsamda Nazilli Belediyespor takımının genç yıldızı olan Erdem Özcan’ı kadrosuna katan Altay, böylece lig mücadelesindeki gücüne güç katmayı da başarıyor.

Erdem Özcan Altay’da!

3 Lig 3. Grupta etkili bir mücadele ortaya koyan Nazilli Belediyespor takımının yıldız futbolcusu Erdem Özcan’ın Altay takımıyla sözleşme imzaladığı ifade ediliyor. Altay transfer döneminin hızlı takımları arasında yer alıyor. Bu sayede pek çok futbolcuyla sözleşme yenilemeyi başaran Altay, artık kadrosunu çok daha güçlü tutabiliyor.

Erdem Özcan Altay kulübünün altyapısından yetiştirdiği futbolcular arasında yer alıyor. Takımdan yapılan açıklamada 18 yaşındaki genç yıldızın artık Altay takımının oyuncusu olduğu ifade ediliyor.