Altay

Altay TFF’DEN Açıklama Bekliyor!

Korona virüs sürecinde liglere ara verildiğini ifade eden Altay başkanı Özgür Ekmekçioğlu, Türkiye Futbol Federasyonunun konuya dair bir açıklama beklediklerini ifade etti. Liglere verilen ara sonrasında liglerin oynatılarak tamamlanması gerektiğini ifade eden Ekmekçioğlu; TFF tarafından yapılacak olan organizasyona dair bir açıklama beklediklerini sözlerin ekledi.

Bir yerel radyo kanalına konuşan başkan Özgür Ekmekçioğlu; yaşanılan Covid 19 sürecine dair de açıklamalarda bulundu. Salgın sürecini yakından takip ettiklerini ifade eden başkan, hem kulüpte hem de futbolcularda an itibariyle herhangi bir korona virüs vakasına rastlanılmadığını da sözlerine ekledi.

Tüm Önlemleri Aldık

Altay kulübü olarak kendilerine düşen tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Ekmekçioğlu, takım oyuncularının bireysel olarak çalışmalarına devam ettiklerini de sözlerine ekledi. Yine futbolcuların hem kulüpte hem de evlerinde bireysel olarak çalışabildiklerini ifade eden Ekmekçioğlu, sürecin tamamlanmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Liglerin tam olarak ne zaman başlanılacağına dair TFF’den bir açıklama beklediklerini ifade etti. Altay’ın başkanı, 30 Mayıs itibariyle futbolcu sözleşmelerinin sona ereceğine de değindi. Bu kapsamda gelişmelerin nasıl şekilleneceğinin belirlenmesinde TFF’nin etkili olduğunu ifade eden Ekmekçioğlu, bundan dolayı bir açıklama beklediklerini de sözlerine ekledi.

One comment

Comments are closed.