Altay

Altay Takımının Kalesi Sağlamda

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay futbol takımında kale bölgesinin sağlam olduğu yorumları yapılıyor. Esasında bu durumun oluşmasında Altay’daki 3 kalecinin de takımla sözleşmelerinin devam ediyor olmasının etkili olduğu ifade ediliyor.

Takım kalecilerinin yeni sezon itibariyle de sözleşmelerinin devam ediyor olması; Altay için önemli bir kazanım olarak tanımlanıyor. Özellikle takımının birinci kalecisi olarak görev yapan Cihan Topaloğlu’nun etkili oyunu kulüp yöneticilerinin de yüzünü güldürüyor.

Topaloğlu’nun Sözleşmesi 2021’de Bitiyor

Altay takımında kalecilerin sözleşmelerinin devam ediyor olması; takımın elini rahatlatıyor. Bu kapsamda takımın birinci kalecisi pozisyonunda görev alan Cihan Topaloğlu’nun sözleşmesinin 2021 yılına kadar devam ediyor olmasının da kulüp yönetiminin elini rahatlattığı ifade ediliyor. Çaykur Rizespor takımından transferi gerçekleştirilen Topaloğlu’nun sözleşmesinin devam ediyor olması; takımın da elini güçlendiriyor.

Yine Altay takımının ikinci kalecisi olan Emre Koyuncu’nun da sözleşmesinin 2021 yılına kadar devam ettiği belirtiliyor. Bu kapsamda takımının üçüncü kalecisinin de sözleşmesinin 2022 yılına kadar devam edeceği ifade ediliyor. Bütün bu bilgiler Altay’ın kalesinin sağlamda olduğu yorumlarının yapılmasına da sebep oluyor.