Altay Futbol Takımı

Altay Takımı Sıkıyönetim İlan Etti

TFF 1. Ligin iddialı olan takımları arasında yer alan Altay Futbol Takımı, maçlar öncesinde adeta sıkıyönetim ilan etti. 1. Ligde şampiyon olma hayali kuran Altay takımının son derece sıkı bir antrenman dönemi içerisinde yer aldığı da biliniyor. Son 6 haftayı kayıpsız olarak atlatmayı planlayan Altay takımında, antrenmanların da basına kapalı hale getirildiği ifade ediliyor.

TFF 1. Ligde ilk iki de yer alma iddiasını sürdüren takımlar arasında yer alan İzmir temsilcisi takımın, oldukça yoğun bir antrenman süreci içerisinde yer aldığı biliniyor. Süper Lige çıkma mücadelesi veren siyah beyazlı takımının bunun için etkili bir mücadeleyi de ortaya koymayı hedeflediği biliniyor.

Altay Akhisar Maçına Hazır!

Korona virüs süreci sonrasına liglerin başlayacak olması; Altay takımını da etkili bir antrenman döneminin içerisine çekmişti. Bu kapsamda son derece yoğun bir antrenman sürecine dahil olan Altay Futbol Takımı, Süper lige çıkmak için elinden geleni yapacağa benziyor.

Öte yandan Altay takımının teknik ekibinin futbolcuların motivasyonlarını bozmamak için antrenmanları basına kapattığı ifade ediliyor. Bununla birlikte takımda adeta bir sıkıyönetim ilan edildiği de ifade ediliyor.