Altay Futbol takımı

Altay Takımı İdeal Kadroyu Koruyacak

TFF 1. Lig maçları yaklaştıkça takımların da hangi taktiklerle oynayacaklarına dair soruların sayısı da sıklıkla artmaktadır. Bu durum elbette ki Altay takımı için de geçerli oluyor. Bu kapsamda Süper Lig hedefinde olan Altay Futbol takımı, ideal 11’ni bozmayarak, lig maçlarına çıkmayı hedefliyor.

Süper lige çıkma hedefi bulunan Altay takımının ideal 11’ini koruyarak, 1. Lig maçlarına devam edeceği ifade ediliyor. Takımın teknik direktörü olan Yalçın Koşukavak; 21 Haziran tarihi itibariyle oynayacakları Akhisarspor maçına etkili bir şekilde çalışma yapmaya başladı. Bu kapsamda Süper Lige çıkmak iddiasına devam etmeyi planlayan takımın ilk maçını kazanmayı hedeflediği de biliniyor.

İlk Maç 21 Haziran Tarihinde

Altay Futbol Takımı ilk maçını 21 Haziran tarihi itibariyle Akhisar futbol takımıyla oynayacak. Bu kapsamda Altay takımının ideal kadroyu bozmayacak şekilde maçlarına çıkacağı da tahmin ediliyor. Kendi evinde oynayacağı Akhisar maçını kazanmayı isteyen siyah beyazlı ekip, bu maç için etkili bir mücadeleyi ortaya koyuyor.

Altay takımının orta saya bölgesinde Yılmaz, Tatos ile Putsila’ya yer vereceği düşünülüyor. Hücum hattında ise Kappel ile Turgut’un önünde Paixo’nun olacağı tahmin ediliyor.