Altay futbol

Altay Süper Lig’e Çıkacak!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig ekipleri arasında yer alan Altay futbol takımı oyuncularından Özgür Özkaya; siyah beyazlı ekibin Süper Lige çıkacağına inançlarının tam olduğu ifade etti. Altay takımında sol bek olarak görev yapan Özür Özkaya; Altay’lı futbolcuların takımı Süper Lige taşıyacağına inandıklarını da sözlerine ekledi.

  1. Ligin iddialı takımları arsında yer alan Altay’ın bu sezon itibariyle Süper Lige çıkması muhtemel takımlar arasında yer aldığı belirtiliyor. Siyah beyazlı takımın yetenekli savunmacısı olan Özgür Özkaya; takımlarının süper lige çıkacağından emin olduklarını ifade ederek; liglerin yeninden başlamasını sabırsızlıkla beklediklerini açıkladı.

Son Haftalarda İyi Bir Hava Yakaladık

Altay futbol takımı olarak özellikle son haftalarda oldukça olumlu bir hava yakaladıklarını açıklayan yetenekli futbolcu; takım arkadaşlarının Altay’ın Süper Lige çıkacağından emin olduklarını ifade etti. Sezon başında bir süre inişli çıkışlı bir performans grafiği ortaya koyduklarını ifade eden Özkaya; ancak son zamanlarda takımın kendisini toparlamayı başardığını da ifade etti.

Özgür Özkaya; savaşan bir ekip olduklarını vurgulayarak; ligdeki tüm takımları yenebilecek bir güçte olduklarını da ifade etti. Kovid 19 salgınından dolayı kendisinin ve takım arkadaşlarının antrenmanlara bireysel olarak çıktıklarını ifade eden Özkaya; liglerin açılmasını da sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.