Altay Spor hızlı başladı

Altay Spor Hızlı Başladı, İlk Yarıyı 2 – 0 Önde Kapattı

TFF 1. Lig 23. hafta mücadelesinde sahasında Adanaspor’u ağırlayan Altay Spor play  – off iddiasını sürdürmek için karşılaşma öncesinde ciddi hazırlık yapmıştı. Çalışmalarının karşılığını alan Altay Spor hızlı başladı ve ilk yarıyı 2 – 0 önde kapattı. Altay Spor’un golleri Paixao’dan geldi. Taraftarının da desteğiyle Adanaspor’u adeta sahasına hapseden ve ciddi baskı kuran Altay Spor yeni hocası ile bambaşka bir oyunla sahada.

Karşılaşmanın 11’leri

Altay Spor: Cihan Topaloğlu, Erhan, Abdülhamit, Abdülkerim, Özgür, Putsilla, Tatos, Yılmaz Özeren, Kappel, Turgut Doğan Şahin, Paixao .

Adanaspor: Goran Karaçiç, Savaş Polat, Hakan, Mehmet Sedef, Canberk Dilaver, Bagayoko, Diop, Roni, Hakan Barış, Marvin Sinan, Eze.

Karşılaşmadan Önemli Dakikalar

Altay Spor hücum ağırlıklı başladığı karşılaşmada golleri erken buldu. 7 ve 14. dakikalarda 2 kez sahneye çıkan takımın golcüsü Paixao skoru belirledi. Baskılı bir oyun ortaya koyan Altay Spor hızlı başladı ve istediğini ilk yarıdan aldı. Elde edeceği galibiyet ile 5. sıraya yerleşecek olan Altay Spor play – off hattının iddialı ekiplerinden olacak. Altay Spor’un yeni hocası Yalçın Koşukavak ilk karşılaşmasından 3 puanla ayrılmaya çok yakın.