Altay Spor Bursaspor

Altay Spor Bursaspor Deplasmanından Puan Çıkarmak İstiyor

TFF 1. Lig’de play – off hattında bulunan Altayspor ve Bursaspor 24. haftada zorlu bir karşılaşmaya çıkıyor. Timsah Arena’da yarın 19.00’da oynanacak olan mücadele öncesinde Altay Spor camiası deplasmandan alınacak puanlara kilitlendi. 34 puanı bulunan Altay Spor 39 puanlı rakibi karşısında kazanarak puan farkını eritmek istiyor. Altay Spor Bursaspor deplasmanına puan için gidiyor.

Hilmi Bozok: Taraftarımızdan Destek Bekliyoruz

Altay Spor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Hilmi Bozok zorlu karşılaşma öncesinde yaptığı açıklamada final niteliğinde bir mücadeleye çıkacaklarını belirterek ”Taraftarımızdan bu zorlu mücadelede destek bekliyoruz.” dedi. Büyük Altasypor taraftarının üzerine düşeni yapacağından şüpheleri olmadığını belirten Bozok ”Süper Lig hedefimize giden yolda bu önemli mücadelede onların da desteğiyle Bursaspor mücadelesinden iyi bir sonuçla dönmek istiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Sportif Direktör Murat Uluç: Altay Spor Süper Lig’de Olacak

Altay Spor Sportif Direktörü Murat Uluç camianın insanı olan hocaları Yalçın Koşukavak ile iyi bir sinerji yakalayarak Altay Spor’u hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak istediklerini belirtti. Uluç ”Altay Spor Bursaspor deplasmanıdan alacağı puan ile Süper Lig hedefine daha da yaklaşacağız.” dedi.