Altay Spor Adanaspor

Altay Spor Adanaspor Karşılaşmasına Dakikalar Kala 11 Açıklandı

Play – off hattında iddiasını sürdüren İzmir ekibi Altay Spor 23. haftada sahasında Adanaspor’u konuk ediyor. 16.30’da başlayacak olan karşılaşmaya dakikalar kala Altay Spor Adanaspor 11’ini açıkladı. Ligde zorlu günler geçiren rakibi karşısında mutlak 3 puan hedefleyen Altay Spor sahaya hücum ağırlıklı bir kadro ile çıkacak.

Altayspor 11’i  Açıklandı

Adanaspor karşısında Altayspor kalesini Cihan Topaloğlu koruyacak. 4’lü savunma hattında sağ bek Erhan stoper Abdülhamit ve Abdülkerim sol bekte Özgür yer alacak. Orta alanda Sağda Putsilla göbekte Tatos ve solda Yılmaz Özeren forma giyecek. Hücüm hattında ise sağ kanatta Kappel sol kanatta Turgut Doğan Şahin santraforda ise Paixao oynayacak.

Karşılaşma 16.30’da Başlayacak

Karşılaşmanın başlamasına 1 saatten az bir süre kala 11’i açıklayan Altay Spor’da oyuncular ısınmak için sahaya çıktı. 4 – 3 – 3 dizilişi ile rakip kalede gol arayacak olan Altay Spor Adanaspor karşısında Kappel, Turgut Doğan Şahin, Paixao, Yılmaz Özeren ve Putsilla gibi hücum ağırlıklı bir kadro ile mücadele edecek. Karşılaşmada Bülent Birincioğlu düdük çalacak.