Altay SK’nın Afyon Kamp Kadrosu Resmi Siteden Duyuruldu

Yeni sezon hazırlıkları birinci etap kampında İzmir temsilcisi Altay SK, teknik direktör Sinan Kaloğlu yönetiminde tamamlanmıştı. Siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Sinan Kaloğlu Afyonkarahisar’da yapılacak ikinci etap kamp kadrosunu belirledi. Sinan Kaloğlu’nun Altay SK’nın Afyon’da yapacağı ikinci etap kamp kadrosuna davet ettiği isimler ise şu şekilde:

Ozan Evrim Özenç, Eren Karataş, Mustafa Çalışkan, Süleyman Emre İtir, İbrahim Öztürk, Gençer Cansev, Eric Björkander, Sefa Özdemir, Kutay Yokuşlu, Tugay Gündem, Efe Sarıkaya, Özgür Özkaya, Salih Oktay, Yusuf Tekin, Tolga Ünlü, Salih Sarıkaya, Ali Solmaz, Onur Efe, Ceyhun Gülselam, Murat Berkan Demir, Arda Gezer, Ege Parmaksız, Enes Yetkin, Enes Öğrüce, Ali Kızılkuyu, Erdem Özcan, Eren Erdoğan, Mehmet Gündüz, Caner Baycan, Deniz Kadah, Nurettin Küçükdeniz, Ünal Alihan Kavlak ve Zeki Yıldırım.

Altay SK Yeni Sponsorluk Anlaşmasına İmza Attı

Altay SK başkanı Ayhan Dündar’ın katılımı ile yapılan sponsorluk imza töreni düzenlendi. Siyah beyazlı ekip 2022 2023 sezonunda sağlık ve forma kol sponsorluğu için Medicana İnternational ile anlaşma sağladı. Sözleşme kapsamında İzmir temsilcisinin bünyesinde görev yapan, bütün profesyonel ve altyapı erkek ve kadın futbol takımlarının yanı sıra kadın voleybol a takımının sporcu ve teknik personellerinin sağlık hizmetleri Medicana İnternational tarafından gerçekleştirilecek.

Altay SK Bir Oyuncusu İle Daha Yeni Sözleşme İmzaladı

Son 2 sezondur Altay SK forması giyen tecrübeli oyuncu zeki Yıldırım ile yeni sözleşme imzalandı. Kulübün kamp yaptığı Afyonkarahisar’a gelen tecrübeli futbolcu Zeki Yıldırım, siyah beyazlı ekibin başkanı Ayhan Dündar ile bir araya gelerek yeni sözleşmeye imza attı. Takımın kamp yaptığı tesislerde tecrübeli futbolcu zeki Yıldırım ile Altay SK arasında 2 yıllık yeni sözleşme imzalandı. Bununla birlikte geçtiğimiz sezon siyah beyazlı formayı giyen birçok oyuncu takımda tutulmuş oldu.

Altay SK 3 Oyuncu İle Sözleşme İmzaladı

Geçtiğimiz sezon başında sözleşmesinin bitmesinin ardından serbest statüye düşen Gençer Cansev Altay SK ile sözleşme imzaladı. Daha önce 3 sezon boyunca siyah beyazlı formayı giyen 33 yaşındaki savunma oyuncusu Altay SK ile tekrardan sözleşme imzaladı.

Altay SK altyapıdan da iki oyuncu ile sözleşme imzaladı. Bunlardan 1 tanesi 20 yaşındaki sağ bek oyuncusu Onur Efe olurken 1 diğeri ise 18 yaşındaki kaleci Mustafa Çalışkan oldu. Siyah beyazlı ekip 20 yaşındaki sağ bek Onur Efe ile 3 yıllık profesyonel sözleşmeye imza atarken 18 yaşındaki kaleci Mustafa Çalışkan ile 2 yıllık profesyonel sözleşmeye imza attı.

Elife geçtiğimiz sezonun büyük 1 bölümünü U19 Süper Lig’inde forma giyerken 1 maçta da Spor Toto Süper Lig forması giymişti. Onur efe geçtiğimiz sezon toplamda 7 gol attı ve a takıma yükselmeyi başardı.

Mustafa Çalışkan ise geçtiğimiz sezon 29 maçta U19 Süper Lig’de mücadele etmiş ve kalesini 10 maçta gole kapatmayı başarmıştı.