Altay Quaresma İle Görüşüyor

Altay Quaresma İle Görüşüyor

Yeni sezona etkili bir transfer çalışmasıyla hazırlık yapan Altay Quaresma ile görüşüyor. Bu kapsamda Altay takımının tecrübeli futbolcuyla son toplantısını yaptığı açıklandı. Yakın zamanda transfer görüşmeleri başlayan Quaresma ile siyah beyazlı ekibin anlaşmak üzere olduklarına dair haberler geliyor.

Altay takımının Portekizli yıldız ismi renklerine katmak için harekete geçtiği ifade ediliyor. Öte yandan siyah beyazlı takımın yeni sezonda renklerine katmayı planladığı Quaresma için onunla son kez telekonferans yöntemiyle görüştüğü de ifade ediliyor. Bu görüşmenin olumlu olarak sonuçlandığına dair haberler de yaygınlaşıyor.

Altay Quaresma İle Görüşüyor

Altay Quaresma Konusunda İddialı

Portekizli Yıldız isim Quaresma ile transfer görüşmeleri yapan Siyah Beyazlı ekip; onu renklerine bağlamak için oldukça iddialı konuşuyor. Yıldız futbolcuyla telekonferans yöntemiyle konuşan Altay yönetiminin yapılan son görüşmeden olumlu izlenimler edindiğine dair de haberler yoğunlaşıyor.

Altay takımı yönetiminin yetenekli yıldız ismi renklerine bağlamak için etkili bir çalışmanın içerisinde yer aldığı biliniyor. Bu kapsamda 36 yaşındaki Portekizli yıldızı renklerine bağlamak isteyen Altay’ın onun görüşme yaparak, transfer çalışmasını olumlu olarak noktalamak istediği de ifade ediliyor.