Altay Play Offf Oynayabilecek Mi?

Altay Play Offf Oynayabilecek Mi?

Süper Lige çıkma mücadelesi veren takımlar arasında yer alan Altay Play Off oynayabilecek mi? Son haftalardaki sonuçlardan sonra Süper Lige çıkma umudu oldukça azalan Altay futbol takımının artık son kozlarını oynamaya başladığı ifade ediliyor.

Giresunspor karşısında etkili bir oyun ortaya koymayı hedefleyen Altay takımı, böylece ilk 6’da yer almayı amaçlıyor. TFF 1. Lig 34. Hafta maçı olan Giresunspor Altay karşılaşmasının sonucunun özellikle ligin üst sıralarını doğrudan etkileyeceği de belirtiliyor.

Altay Play Offf Oynayabilecek Mi?

 

Altay Play Offf İçin Mücadele Edecek

Play Off’ta ter almak için etkili bir mücadeleyi ortaya koymayı amaçlayan siyah beyazlı takım, Giresunspor karşılaşmasını kazanmak istiyor. Bu kapsamda Giresunspor karşılaşmasını beklemeye koyula Altay Play Off mücadelesi için de son kozunu oynamış olacak!

Altay takımının teknik direktörü olan Yalçın Koşukavak , bu mücadeleyi kazanmayı istediklerini ifade ediyor. Bu kapsamda etkili bir antrenman sürecine de dahil olan İzmir takımının böylece Play Off oynamaya hak kazanmayı planladığı ifade ediliyor. Bütün her şey Giresunspor karşılaşması sonrasında netlik kazanacak!