Altay futbol

Altay Mental Olarak Lige Hazır

Altay futbol takımının başarılı futbolcusu olan Yılmaz Özeren, takımına dair önemli açıklamalarda bulundu. Altay’ın liglerin açılmasını beklediğini ifade eden Özeren; takımının mental olarak lige hazır olduğunu da sözlerine ekledi. Takımının ligler açıldığında başarılı olacağına inandığını ifade eden Özeren; bu konuda kendisini şanslı hissettiklerini de açıkladı.

Hedeflerinin Süper Lig olduğunu söyleyen deneyimli futbolcu; covid 19 salgını nedeniyle liglere ara verilmesinden kaynaklı olarak futbolu ve futbol oynamayı çok özlediklerini de sözlerine ekledi. Altay’ın deneyimli orta saha oyuncusu Yılmaz Özeren; salgına ve salgın sonrasındaki yaşanılan olaylara dair açıklamalarda bulundu.

Kulübün Sosyal Medya Hesabından Açıklama Yaptı

Altay futbol takımının sosyal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunan Özeren; çalışmalarına tesislerde tamamen izole bir şekilde devam ettiğini açıkladı. Yaşanılan bu sürecin tüm takımları olduğu gibi kendilerini de etkilediğini belirten Özeren lige ara verilmesinden sonra hocalarının kendilerine ayrıntılı açıklamalarda bulunduğunu da ifade etti.

Lige verilen ara döneminde her bir futbolcuya özel olarak çalışma programının verildiğini açıklayan Özeren; bu sayede kendilerini ligin açılışına hazır halde tuttuklarını da sözlerine ekledi. Tamamen izole bir şekilde çalışmalarına devam ettiklerini açıklayan başarılı orta saha oyuncusu; futbolcuların çalışmalarını bireysel olarak yaptıklarını da sözlerine ekledi.