Altay Lokman Gör Transferi Tamam

Altay Lokman Gör Transferi Tamam

TFF 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay Lokman Gör Transferi konusunu noktaladı. Siyah beyazlı takım gelecek sezonun hazırlıklarına etkili bir şekilde başladı. Bu kapsamda Altay takımı gelecek sezon için transfer çalışmalarını yoğunlaştırdı. Altay takımı ilk önce iç transferleri sonuçlanma hedefine öncelik vermişti.

Öte yandan Altay takımının artık dış transfere yönlediği ifade ediliyor. Bu kapsamda yetenekli defans oyuncusu olan Cenk Özkacar’ı Fransa Ligi takımlarından Lyon takımına satan siyah beyazlı ekibin, onun yerine bir futbolcu arayışında olduğu da biliniyor. Yeni teknik direktörün raporu doğrultusunda hareket eden Altay böylece Lokman Gör ile anlaştı.

Altay Lokman Gör Transferi Tamam

Altay Lokman Gör Transferi Tamamlandı

Yeni sezon hazırlıklarına etkili bir şekilde başlayan Altay, bu kapsamda etkili transferler yapmaya da başladı. Yeni teknik direktör İldiz’in verdiği raporlar doğrultusunda transfer politikasını şekillendiren Altay, bu kapsamda yetenekli defans oyuncusu Lokman Gör ile anlaşmaya vardı.

Geçen sezon itibariyle Aytemiz Alanyaspor futbol takımının formasını giyen Lokman Gör sadece 1 maçta forma giyme şansı bulmuştu. 29 yaşındaki oyuncunun yeni teknik direktörün raporu doğrultusunda alındığı ifade ediliyor.