Altay Futbol Takımı

Altay Liglerin Açılışına Sıkı Hazırlanıyor!

Türkiye Futbol Federasyonu ve Spor Bakanlığının ortaklaşa aldığı karar neticesinde ülkemizde ligler ertelenmişti. Altay Futbol Takımı da bu erteleme sonrasında birtakım önlemler aldı. Bu önlemlere dair açıklamalarda bulunan Altay’ın Teknik Direktörü olan Yalçın Koşukavak; ligler açıldığı zamana etkili bir şekilde hazırlık yaptıklarını ifade etti. Ligler açıldığı zaman lige en hazır takım olmayı arzuladıklarını ifade eden Koşukavak; böylece hedeflerine ulaşacaklarını da ifade etti.

Mümkün olduğunca etkili bir çalışma programı uyguladıklarını ifade eden Altay’ın teknik direktörü; lige üst düzeyde bir hazırlık yaptıklarını da ifade etti. Takım olarak ilerleyen zamanda açıklanması planlanan program kapsamında hareket edeceklerini de ifade eden Koşukavak; liglerin başlama tarihinin henüz net olmadığı da sözlerine ekledi.

Koşukavak Yazılı Bir Açıklama Yaptı

Altay Futbol Takımı Teknik Direktörü olan Yalçın Koşukavak; yazılı bir açıklama yaparak, düşüncelerini spor kamuoyu ile paylaştı. Süreçte ne yapmaları gerektiğine dair düşüncelerini açıklayan başarılı teknik adam; oyuncularının kondisyon kaybetmemeleri için ellerinden geleni yapacaklarını da ifade etti.

Takım olarak futbolcuların sağlıkları için hemen her türlü tedbirlerin alındığını ifade eden Koşukavak; TFF yeni maç programını açıkladığı zaman maç planlamasını da yapabileceklerini ifade etti.