Altay

Altay İlk İkiye Girmek İstiyor!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay Süper Lig konusunda iddiasını devam ettirtiyor. Bu kapsamda takımın ilk hedefinin 1. Ligi ilk ikide tamamlamak olduğu belirtiliyor. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarını şekillendiren İzmir temsilcisi takımda morallerin de oldukça yerinde olduğu ifade ediliyor.

Ligin 19 Haziran tarihi itibariyle yeniden başlayacak olması sonrasında tüm 1. Lig takımlarında olduğu gibi Altay takımında da etkili bir hazırlık dönemi yaşanılıyor. Bu kapsamda Altay takımının ilk hedefinin ise ligi ikinci olarak tamamlamak olduğu vurgulanıyor. Konuya dair açıklamada bulunan Murat Uluç da oldukça iddialı konuşuyor.

Sportif Direktör İddialı Konuştu!

Süper Lig konusunda iddialı bir takım olarak karşımıza çıkan Altay, oldukça etkili bir antrenman dönemimden geçiyor. Bu kapsamda kulübün sportif direktörü olan Murat Uluç, ligi ilk ikide tamamlamayı hedeflediklerini ifade ediyor.

Altay Süper Lig hedefine çıkabilmek için 1. Ligi ilk ikide tamamlamayı istiyor. Altay takımında tüm hesaplamaların ligin ilk ikide tamamlanması üzerine yapıtlığını ifade eden Murat Uluç, oyuncuların ve teknik ekibin buna inancının tam olduğunu da ifade ediyor.