ALTAY GİRESUN DEPLASMANINA GİDİYOR

Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasın yarın akşam, cuma akşamı itibariyle başlıyor. Haftanın ilk maçı da İzmir temsilcisi Altay’ın. Altay deplasmanda Giresunspor’un konuğu olacak. Altay takımı Giresunspor deplasmanında puanla dönmek istiyor.

Mustafa Denizli ve öğrencileri Spor Toto Süper Lig’de kalıcı olmak istiyorlar. Şu an Süper Lig’de 18 puanla 16. sırada olan Altay bu sıralamasını ve puanını daha da arttırmak istiyor. Tehlike bölgesinde olmayan Altay o bölgeden daha da uzaklaşmak için Süper Lig’in ilk yarısına kadar olan tüm maçları kazanıp puanını arttırmayı ve orta sıralarda kendisine bir yer bulmak istiyor.

Maç yarın akşam, 17 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Giresunspor’un evinde oynanacak. Maçın hakemi ise Tugay Kaan Numanoğlu olacak. Tugay Kaan Numanoğlu 90 dakikalık heyecanlı maçın başlama düdüğünü çalacak.

ALTAY 21 PUAN OLMAK İSTİYOR

ALTAY 21 PUAN OLMAK İSTİYOR

İzmir temsilcisi Altay 18 puanla 16. sırada yer alıyor. Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de sıralamalar ve puanlar bir maç sonrasında bile çok farklı sonuçlara çevriliyor. Altay sezonun başında çok iyi bir performans göstermiş olsa da hatta kısa bir süreliğine de olsa liderlik koltuğuna oturmuş olsa da şu an çok parlak bir noktada yer almıyor.

Son olarak geçen hafta, Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında Atakaş Hatayspor ile karşı karşıya gelen Altay rakibi karşısında kendi evinde 2-1 mağlup oldu. Hatayspor maçını kazanamayan Altay takımı 18 puanda kaldı. Bu hafta Giresunspor deplasmanında maçı kazanarak 3 puanı almak isteyen Altay 21 puana ulaşmak istiyor.

Hem sıralamasını hem de puanını yükseltmek isteyen Altay başarılı günlerine geri dönmenin peşinde. Galibiyet için 90 dakika boyunca savaş verecek olan Altay deplasmandan 3 puanla dönmek için yeşil sahaya varını yoğunu koyacak.

Rakibi Giresunspor’da kendisi gibi yıllar sonra Süper Lig’e çıkmayı başarmış bir takım. Bu iki takım bu sezon ilk kez karşı karşıya gelecekler. Rakip takım ve ev sahibi takım Giresunspor 19 puanla 14. sırada yer alıyor. İzmir temsilcisi Altay rakibini geçip onu yenmek için sonuna kadar mücadele edecek.

Teknik direktör Mustafa Denizli ve öğrencileri sezon başında yakaladıkları enerji ve başarıyı sezonun ilk yarısının sonuna doğru geldiğimiz şu günlerde de göstermek istiyorlar. Rakipleri karşısında onun sahasında sonuna kadar mücadele edecek olan Altay 3 puan için sahaya çıkacak.

Beraberlik sonucu her iki takımında işine yaramıyor bu yüzden Altay mutlak bir şekilde maçı kazanmak istiyor.

ALTAY GİRESUN DEPLASMANINDA

ALTAY GİRESUN DEPLASMANINDA

Spor Toto Süper Lig’in 17. haftasında Altay SK takımı deplasmanda Giresunspor‘un konuğu olacak. Maç yarın akşam, 17 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de oynanacak. karşılaşmanın hakemi Tugay Kaan Numanoğlu olacak. Maçı canlı olarak her zamanki gibi beIN Sports ekranlarından izleyebilirsiniz.