Altay teknik direktörü

Altay Fesih Sıkıntısı Yaşıyor!

Türkiye Futbol Federasyonu 1. Lig takımları arasında yer alan Altay; yollarını ayırdığı futbolcularla fesih sorunu yaşıyor. Devre arası itibariyle yollarını ayırma kararı alınan 3 futbolcusuyla sözleşmelerini feshedemeyen Altay; fesih sorunu yaşıyor. Altay teknik direktörü olan Ali Tandoğan’ın vermiş olduğu rapor doğrultusunda 3 oyuncuyla yollarını ayırma kararı aldı.

Altay; Sağ kanat oyuncusu Oğuzhan, Ön Libero oyuncusu Deniz ve Yunanlı orta saha oyuncusu olan Tatos’la yollarını ayırma kararı aldı. Bu 3 futbolcuyla yollarını resmi olarak ayıran Altay; 3 futbolcunun  kendilerine takım bulamamasının sorununu yaşıyor.

Altay Orta Yol Bulmak İstiyor

Gözden çıkarmış olduğu oyuncularıyla orta yol bulmayı isteyen Altay; oyunculara talip olan futbol takımlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Altay teknik direktörü olan Ali Tandoğan’ın raporu sonucunda toplamda 3 futbolcusuyla yollarını ayırırken; bu oyunculara yeni takım bulmakta zorlanıyor.

Öte yandan Kulüple futbolcular arasında yürütülen görüşmeler neticesinde Altay bir orta yol bulmak için çözümler arıyor.