Altaylı futbolcular

Altay Eksiksiz Çalışıyor

Birinci ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay artık tam kadro bir şekilde antrenmanlarına devam ediyor. Altaylı futbolcular kendilerine verilen program dahilinde lig maçlarına hazırlanmaya devam ediyor. Öte yandan korona virüs sürecinde ülkelerinde bulunan futbolcuların da takımla birlikte çalışmaya başladıkları belirtiliyor.

Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay takımının 12 Haziran tarihinde liglerin açılacak olması sonrasında etkili bir antrenman sürecine giriş yaptığı biliniyor. Bu kapsamda takımın eksik futbolcularının da artık takımla birlikte antrenman yapmaya başladıkları ifade ediliyor. Böylece Altay takımı antrenman çalışmalarını eksiksiz olarak yapabiliyor.

Altay’ın Yurt Dışındaki Oyuncuları Döndü

Altay takımında kadroya dahil olmayan iki futbolcunun da kadroya dahil olması sonrasında takımın artık antrenmanlarını eksiksiz olarak yaptığı belirtiliyor. Öte yandan korona virüs sürecinde karantinada bulunan futbolcuların da artık takımla birlikte çalışma başladıkları ifade ediliyor. Böylece Altaylı futbolcular eksiksiz olarak çalışabiliyor.

Gurbetçi futbolcu Kerim Avcı, sakatlığından dolayı İstanbul’da tedavi görüyordu. Hollandalı futbolcu Kappel ise ülkesinden döndüğü için karantinada bulunuyordu. Kulüpten yapılan açıklamaya göre her iki futbolcunun da artık takımla çalışmaya başladığı ifade ediliyor.