ALTAY DEPLASMANDAN 3 PUANLA DÖNMEK İSTİYOR

Spor Toto birincilik 30. haftasında İzmir temsilcisi Altay deplasmanda sahaya çıkacak. Son beş karşılaşmayı galibiyetle tamamlayan Altay Spor kulübü bu hafta Ankaraspor şahsına konuk olacak.

ALTAY DEPLASMANDA BAŞARILI

Konuk takım olan Altay Spor kulübü bugün, 15 Nisan Perşembe günü saat 16:00’da konuk olacak. Ankaraspor ile karşı karşıya gelecek olan Altay Spor kulübü batıda birinci ligin 30. haftasına 53 puanla beşinci sırada giriş yaptı.

Hem sıralamasını hem de puanımı yükseltmek isteyen Altay Spor kulübü Ankaraspor karşısında üç puan arayacak. Son olarak geçen hafta kendi evinde karşılaştı Boluspor maçında rakibine yenilerek üç puanı kaybeden Altay Ankaraspor karşısında rakibine izin vermeden başarılı bir performans sergilemek istiyorum.

Altay Spor Kulübü’nün rakibi Ankaraspor düşme hattında yer alıyor.  Altay Spor kulübü düşme hattında yer alan rakibini yenerek üç puanı elde etmek istiyor. Ankaraspor takımın ne kadar düşme hattında yer alsa da son iki maçını kayıpsız bir şekilde tamamladı.

Oldukça formda olan Ankara Spor takımı altıyı zorlayabilir. Altay Spor kulübü rakibine uygun bir şekilde tüm hazırlıklarını tamamladı ve onun fonda olmasını kendilerine avantaja çevirmek isteyen Altay Spor kulübü hazırlık ben rakibine göre ayarladı. Altay Spor kulübü hem puanını hem de sıralamasını yükseltmek istiyor. 53 puanla beşinci sırada yer alan Altay Spor kulübü 56 puana yükselmek istiyor.

Tüm maç hazırlıkların rakibi Ankaraspor’a göre ayarlayalım Altay Spor kulübü deplasmanda oynayacakları maç için Ankara’ya geçti. Ankara’da son hazırlıklarını tamamlayacak olan Altay Spor kulübü maçı kazanmadan evine dönmek istemiyor.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Altay Spor kulübü kendi evinde oynadığı Ankaraspor maçını 3-0’lık ezici bir skorla kazanmıştı. Aynı sonucu, aynı skoru bu sefer deplasmanda oynadığı maçta elde etmek isteyen Altay bu maç için tüm hazırlıkların özenli bir şekilde tamamladı.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci ligin 30. haftası kaldığı yerden devam ediyor. İzmir temsilcisi Altay 30. haftada deplasmanda Ankaraspor’un konuğu olacak. Maç bugün, 15 Nisan Perşembe günü saat 16:00’da başlayacak ve maçın hakemlik görevini Çağdaş Altay üstlenecek.

Çağdaş Altay bu önemli maçı yönetecek. Karşılaşma Ankaraspor neye sahipliğinde Osmanlı Stadı’nda oynanacak ve maçı canlı yayında kendi saatinde TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.