Altay

Altay Deniz Vural Sorununu Aşmaya Çalışıyor

Süper Lige çıkma yolunda oldukça iddialı bir takım olan Altay geçtiğimiz devre arasında kendisine kulüp bulmasını istediği Deniz Vural’la olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini duyurdu. Deniz Vural’dan daha önce kendisine yeni bir takım bulması istenmişti. Ancak Vural kendisine yeni bir kulüp bulamamıştı.

Sezon başı itibariyle Denizlispor takımından transfer edilen Deniz Vural ile yollarını ayırma kararı alan Altay; Vural’dan kendisine yeni bir kulüp bulmasını istemişti. Deniz Vural ise alacaklarını tahsil etmek amacıyla Futbol Federasyonuna müracaat etmişti.

Altay’la Deniz Vural Davalık Oldu

Altay takımıyla karşılıklı olarak bir anlaşmaya varamayan Deniz Vural’ın davalık oldukları bildiriliyor. Bu kapsamda Deniz Vural’ın Federasyona başvurduktan sonra takımla olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini duyurmuştu. Bu durum esasında kendisine ödemelerin yapılmamasından kaynakladığı bildiriliyor.

İlk yarı itibariyle Altay’da oynadığı 16 maçta sahaya ilk 11’de çıkan yetenekli futbolcu, 1 kez de rakip kaleye gol atmıştı. Takımın eski teknik direktörü olan Ali Tandoğan zamanında gitmesine karar verilen 31 yaşındaki deneyimli futbolcunun; ara transfer döneminde kendisine takım bulması önerilmişti.