Altay futbol takımı

Altay da Sahalara Çıkıyor!

Corona Virüs tedbirleri kapsamında liglere ara verilmesi sonrasında takımlar artık liglerin açılmasına hazırlık yapmaya başlıyor. Bu kapsamda Altay futbol takımı da lige hazırlıklarını yapmak için sahalara dönüyor. İl Sağlık Müdürlüğü’nden futbolcularına korona virüs testi yaptırılması talebinde bulunan Altay yönetimi, bu testlerden sonra futbolcularıyla idmana çıkmaya başlayacak.

Lige verilen aranın ardından Altay takımının da sahalara çıkmaya hazırlandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda ilk önce Sağlık il Müdürlüğünden futbolculara test yapılmasının istenildiği belirtiliyor. Süper Lige çıkma mücadelesi veren Altay, bu mücadelelere oldukça yoğun bir şekilde hazırlanıyor.

Altay Oldukça İddialı

Süper Lige çıkma mücadelesinde oldukça iddialı bir takım olan Altay futbol takımı, tesislerde çalışmalara başlamak için harekete geçti. Kulüp başkanı olan Özgür Ekmekçioğlu, yapacakları çalışmaları sosyal mesafeye dikkat ederek, başlatacaklarını ifade etti.

Sağlık İl Müdürlüğünün yapacağı test sonrasında çalışmalarına başlayacak olan Altay takımının, Süper Lige çıkma hedefi doğrultusunda çalışmalarına hız verdiği belirtiliyor. Bu kapsamda takımının son derece heyecanlı olduğu ve çalışmalarına etkili bir şekilde başlamayı hedeflediği de ifade ediliyor.