Altay Cocalic İle Anlaştı

Altay Cocalic İle Anlaştı

TFF 1. Ligin iddialı takımları arasında yer alan Altay Cocalic ile anlaştı! Yeni sezona iddialı bir şekilde hazırlanan Altay takımının etkili bir transfer dönemi içerisinde yer aldığı da biliniyor. Bu kapsamda siyah beyazlı takım Akhisarspor takımından ayrılmış olan Boşnak kökenli anlaşmaya vardı!

TFF 1. Lig ilk karşılaşmasında Yılport Samsunspor takımıyla 0 – 0 berabere kalan Altay etkili bir transfer dönemine de imzasını atıyor. Kendi evinde Samsunspor futbol takımıyla berabere kalan Altay, transfer çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Altay Cocalic İle Anlaştı

İzmir Temsilcisi Altay Cocalic İle Anlaştı

Bu sezonu  ilk maçında Yılport Samsunspor futbol takımıyla 0 – 0 berabere kalan Altay takımının, Cocalic’i renklerine bağlamak için harekete geçtiği biliniyordu. Bu kapsamda takımın etkili bir şekilde transfer döneminin içerisinde yer aldığı da biliniyor.

Akhisarspor futbol takımından ayrılmış olan Cocalic’i renklerin bağlayan Altay böylece önemli bir başarıya da imzasını attı. Stoper mevkiinde oynayan Cocalic; 32 yaşında deneyimiyle ön plana çıkıyor.

TFF 1. Lig’deki ilk maçında evinde Yılport Samsunspor’la 0-0 berabere kalan Altay’da yönetim dış transferde bir süredir temas halinde olduğu Akhisarspor’dan ayrılan Boşnak stoper Edin Cocalic’in de işini bitirdi.