Altay futbol takımı

Altay Başkanı Sabırsızlanıyor!

İzmir temsilcisi Altay futbol takımı başkanı olan Özgür Ekmekçioğlu, liglerin başlatılması konusunda sabırsızlanıyor. Korona virüs salgını sonrasında liglere ara verilen dönemde futbolcuların da sabırsızlık yaşadığını belirten başkan, liglerin yeniden açılmasını sabırsızlıkla bekliyor.

19 Mart tarihinden bu yana liglere ara verilmesi sonrasında açıklamada bulunan Özgür Ekmekçioğlu, ligleirn yeninden açılmasını sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti. Maçları çok özlediklerinin altını çizen başkan, korona virüs sürecine dair de bilgiler verdi. Türkiye’nin lig maçlarını başlatmasını beklediğini ifade eden başkan, böylece futbola verilen aranın da son bulacağını ifade ediyor.

Futbol Bizim İçin Önemli

Futbolun kendileri açısından oldukça önemli olduğunu ifade den başkan, doktorların da güvenlik konusunda endişelerini anladıklarını belirtti. İnsan psikolojisinin de göz önünde bulundurulması gerektiğini ifade eden başkan, liglerin açılmasını bekliyor. Altay futbol takımının bu sezon süper lig hedefine kenetlendiği de ifade ediliyor.

Risk grubu içerisinde yer alan vatandaşların evlerinde kalmalarını önemsediklerini belirten Altay başkanı, liglerin yeninden başlamasını beklediklerini de vurguladı. Bilim Kurulu’nun bu süreçte ektili olacağını ifade eden başkan, kendilerinin takım olarak da hazır olduklarını sözlerine ekledi.