Altay Ankaragücü Hazırlık Maçı 0 – 0

Altay Ankaragücü Hazırlık Maçı 0 – 0

Liglerin açılmasına az bir zaman kala futbol takımları da etkili bir şekilde transfer çalışmalarına dahil oluyor. Bu kapsamda Altay Ankaragücü hazırlık maçı 0 -0 beraberlikle sonuçlandı. Ankaragücü ile Altay takımı arasındaki hazırlık karşılaşmasını beraberlikle sonuçlandığı açıklandı.

Bilindiği üzere 11 Eylül tarihi itibariyle Süper Lig ve TFF 1. Lig maçları başlayacak. Maçların başlamasından önce takımlar da birer birer hazırlık maçları yapmaya başladı. Bu kapsamda Altay takımı da hazırlık maçı yapan takımlar arasında yer aldı. MKE Ankaragücü futbol takımıyla hazırlık maçında karşı karşıya gelen Alta 0 -0 berabere kaldı.

Altay Ankaragücü Hazırlık Maçı 0 – 0

Altay Ankaragücü Hazırlık Maçı Berabere Sonuçlandı

MKE Ankaragücü’yle Altay arasındaki hazırlık maçının beraberlikle sonuçlandığı ifade ediliyor. Bu kapsamda her iki takımında etkili bir antrenman sürecinin içerisinde yer aldıkları da biliniyor. Bununla birlikte MKE Ankaragücü ile Altay takımının Afyon’daki tesislerde kamp yaptıkları da biliniyor.

Afyon’da düzenlenen hazırlık karşılaşmasında Altay ile Ankaragücü takımının gol bulamadığı kaydedildi. Golsüz beraberlikle sonuçlanan hazırlık karşılaşmasının etkili bir mücadeleyi ortaya koyduğu da biliniyor.