Altay altyapısı

Altay Altyapısı A Takıma Takviye Yapıyor!

Korona virüs sürecinde ekonomik yönden olumsuz olarak etkilenen futbol takımlarının artık altyapıya yöneldiği biliniyor. Bu kapsamda Altay altyapısı sağlam olan takımlar arasında yer alıyor. Böylece son zamanlarda takımların karşı karşıya kaldıkları ekonomik sıkıntılarından kurtulmak noktasında Altay takımın avantajlı olduğu da ifade ediliyor.

Altay takımının altyapısından pek çok oyuncunun A takıma çıktığı da biliniyor. Bu kapsamda Altay takımının altyapısından ilk imzayı atan futbolcunun ise Arda Gezer olduğu ifade ediliyor. Öte yandan Altay takımının hafta sonu itibariyle Akhisarspor futbol takımıyla oynayacağı maçın hazırlıklarına başladığı da ifade ediliyor.

İlk İmzayı Arda Gezer Attı!

Altay altyapısı futbolcusu olan Arda Gezer A takımla ilk imzayı atan futbolcu olarak karşımıza çıkıyor. henüz 18 yaşında olan genç futbolcunun altyapıdan A takıma çıkmayı başardığı da ifade ediliyor. Profesyonel manada sözleşmeye imzasını atan Arda Gezer, böylece Altay A takımının futbolcusu olmayı da başarıyor.

Orta saha oyuncusu olan Arda Gezer, başarılı futboluyla göze girmeyi de bildi. Bu durum onun kısa süre içerisinde A takımla çalışmalara başlamasında da etkili oldu. Esasında Alta takımında çok sayıda altyapı oyuncusunun da oynadığı biliniyor.