ALTAY 9 MAYIS’TA FİNAL MAÇINDA

Süper toto birinci Ligi final maçları bugün, 9 Mayıs Pazar günü oynanacak. İzmir temsilcilerinden birisi olan Altay play-off garantiledi. Final maçında İzmir temsilcisi Altay Spor kulübü bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Altay bu maçı kazanarak hem puanını hem de sıralamasını arttırmak istiyor.

ALTAY 60 PUANDA

Süper toto birinci ligin son maçları bu akşam oynanacak. Bugün, 9 Mayıs Pazar günü saat 18:00’de Altay Spor kulübü bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Altay bir maçı kazanarak puanını arttırmak istiyor. 60 puanla beşinci sırada yer alan Altay playoff‘u garantiledi için bu maçı da kazanarak puanı ve sıralamasını yükseltmek istiyor.

İzmir temsilcisi Altay 42 puanla 11. sırada yer alan bandırma spor ile karşı karşıya gelecek. Son olarak Ümraniyespor ile karşı karşıya gelen Altay rakibini tek golle mağlup etmeyi başardı. Tek golle üç puan alan Altay aynı performansı ve aynı sonucu Bandırmaspor karşısında da elde etmek istiyor.

Kendi evinde, kendisi aslında maç kazanmak isteyen Altay tüm hazırlıkların rakibine uygun bir şekilde tamamladı. Bu maçı kazanarak üç puanla evinde hanesine yazdırmak isteyen Altay Spor kulübü galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor.

Oldukça iyi bir performans sergileyen Altay son maçında da galibiyetle sahadan ayrılmak için tüm performansını 90 dakika boyunca sergileyecek. Rakibine karşı üstünlük kurmak isteyen Altay galibiyetle sahadan ayrılmak istiyor. 42 puanla 11. sırada yer alan rakibi Bandırmaspor’u yenmek için son saniyeye kadar mücadele edecek.

Süper toto birinci ligin ilk yarısında Bandırmaspor’un ev sahipliğinde oynanan maç Bandırmaspor’un 2-0’lık üstünlüğü ile tamamlandı.

Bu sefer kendi evinde galibiyet elde etmek isteyen Altay maçı kazanmak için en iyi performansını sergileyecek.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

Süper toto birinci ligin final maçları bugün itibari ile tamamlanır. Bugün, 9 Mayıs Pazar günü saat 18:00’de Altay kendi evinde, kendi sahasında, Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu’nda Bandırmaspor ile karşı karşıya gelecek. Maç için tüm hazırlıklarını tamamlayan ev sahibi takım Altay maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Karşılaşmanın hakemi Murat Erdoğan olacak. Maçı canlı olarak TRT Spor ve trtspor.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.