ALTAY 6. SERİSİNİN KAZANMAK İSTİYOR

Spor Toto birinci Lig’in 29. haftasında İzmir temsilcilerinden birisi olan Altay takımı bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Boluspor ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşmayı canlı olarak TRT spor üzerinden izleyebilirsiniz.

ALTAY 3 PUAN İSTİYOR

Spor Toto birincilik in 29. haftasında bugün 1,10 Nisan cumartesi günü saat 13:30’da Altay Spor kulübü Boluspor ile karşı karşıya gelecek.90 dakika boyunca kozlarını paylaşacak olan bu iki takım maçı kazanmak için sahaya çıkacak. Hizmet temsilcilerinden Altay son beş maçını kayıpsız bir şekilde geçirdi.

Son haftayı da galibiyetle kapatan Altay son beş maçında 16 gol attı ve kendi kalesinde sadece iki gol gördü. Rakip takımlar hiçbir şekilde izin vermeyen Altay ekiplerine gol atıp kendi kalesine savunmasından korumasını bildi.

Altay Spor kulübü Süper Toto birinci ligin son 6 haftasının kaldığı şu günde süper toto birinci lige 53 puanla üçüncü sırada giriş yaptı. Oldukça başarılı bir performans sergileyen Altay bu başarısını Boluspor karşısına da devam ettirmek istiyor.

Siyah-beyazlı Altay Spor kulübü takımında tek eksik bir oyuncu var. Cezalı konumunda olan Erhan Çelenk bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Boluspor maçında forma giyemeyecek. Süper toto birinci ligin ilk yarısında Boluspor ev sahipliğinde oynanan maçı Altay Spor kulübü bir sıfır kaybetmişti.

Bu sefer aynı performansı sergilemek istemeyen ve galibiyet sonucuna elde etmek isteyen Altay Spor kulübü maçı kesin bir şekilde kazanmak istiyor. Maçı kesin bir şekilde kazanmak için sahaya çıkacak olan Altay 90 dakikanın sonunda galibiyet göğüslemek istiyor.

Maç ikinci hazırlıklarını tamamlayan Altay öğrencileri ve teknik ekibi bu maçı kazan alan üç puanı kendi ailelerine yazdırmak istiyorlar. 56 puana ulaşmak isteyen Altay Spor kulübü hem sıralamaları hem de puanlarını yükseltmek istiyorlar. Spor Toto birinci ligin bitmesine son altı hafta kala başarılı bir performans sergileyen Altay Boluspor karşısında yara almak istemiyor.

MAÇ NEREDE VE SAAT KAÇTA

PTT birinci Lig’in 29. haftası Dün itibari ile başlamıştı. Bugün, 10 Nisan Cumartesi günü saat 13:30’da Altay ve Boluspor karşı karşıya gelecek. Karşılaşma Altay Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı’nda oynanacak. Maçın hakemi ise Mert Güzenge olacak. Erkan Akbulut, Ali Tuna ve Raşit Yorgancı Güzenge’nin yardımcıları olacak.

Karşılaşmayı canlı olarak TRT Spor üzerinden izleyebilirsiniz.