ALTAY 4. HAFTADA 3 PUAN ARAYACAK

Altay bugün, Konyaspor deplasmanında. Süper Toto Süper Lig milli maç arasını tamamladı ve tekrardan heyecan başladı. Ekim ayında da milli maç arası verilecek fakat ekim ayına kadar heyecanlı Süper Lig maç heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.

İzmir temsilcisi Altay bugün, 11 Eylül Cumartesi günü saat 17.00’de Erkan Özdamar’ın hakemlik görevini üstlendiği maçta Konyaspor deplasmanına çıkacak. Bu maçı kazanarak milli maç arasından sonra ilk puanını almak istiyor.

MAÇIN İLK 11’LERİ BELLİ OLDU

Konyaspor: Sehic, Skubic, Ahmet Çalık, Abdülkerim, Guilherme, Hadziahmetovic, Soner, Çekici, Bytyqi, Serdar, Cikalleshi

Altay: Lis, Cebrail, İbrahim, Murat, Naderi, Thiam, Poko, Pinares, Rodriguez, Kappel, Bamba

ALTAY 4. HAFTADA 3 PUAN ARAYACAK

ALTAY’IN HEDEFLERİ

Süper Toto Süper Lig’e yıllar sonra geri dönen Büyük Altay’ın hedefi Süper Lig’de kalıcı olmak. İlk 3 haftada 2 galibiyet ve bir mağlubiyet alan Altay bu akşam deplasmanda rakibine karşı en iyi performansını sergileyip 3 puanı almak istiyor.

Deplasmanda Konyaspor karşısında avantajını koruyup maça hakimiyet kurmak isteyen Altay 90 dakika boyunca rakibine üstünlük sağlamanın yollarını arayacak.

Hedefleri ve hayalleri olan Büyük Altay bu sezon iddiasını canlı tutmak ve pratikte de bunu hayata geçirmek istiyor. Rakibi Konyaspor’un karşısında da 90 dakika boyunca ter döküp en iyi şekilde performansını sergilemek istiyor.

Sezona çok iyi başlayan ve ilk 2 haftada 3 puanları toplayı 6 puana ulaşan Altay, 3. Haftada kendi evinde, kendi sahasında Fenerbahçe karşısında ikinci yarıda yıkıldı. Süper Lig maratonuna ve takımlara alışmaya çalışan Altay aynı zamanda da puan kazanmak istiyor.

ALTAY 4. HAFTADA 3 PUAN ARAYACAK

MAÇIN DETAYLARI

Süper Lig’in 4. Haftasında Altay deplasmana gidiyor. Konyaspor deplasmanına çıkacak olan Altay bugün, 11 Eylül Cumartesi akşamı saat 17.00’de rakibinin evinde sahaya çıkacak.